Предавател
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Проблем со психопат/шизофреничар/манијак/педер/србофил/радиопират/квазиелектроничар/предава лажна историја

Go down

Проблем со психопат/шизофреничар/манијак/педер/србофил/радиопират/квазиелектроничар/предава лажна историја Empty Проблем со психопат/шизофреничар/манијак/педер/србофил/радиопират/квазиелектроничар/предава лажна историја

Пишување by Admin Пон Сеп 12, 2011 10:39 am

На ова КОПИЛЕ, ПЕДЕРСКО, МАНИЈАЧКО, ШИЗОФРЕНИЧАРСКО и ПСИХОПАТСКО ДА МУ ЕБАМ СЕ СЕ И СЕ ЖЕНСКО У ФАМИЛИЈА ПИЧКА МУ МАТЕР. КРВ МАЈМУНСКА ДА МУ ЕБАМ ВО СЕКОЈА ДУПКА ЖЕНСКА. РЕТАРДИРАНО МИЗЕРНО ЃУБРЕ ШТО 3 ГОДИНИ СЕ ЗАМАРА СО МЕНЕ И ОЧИГЛЕДНО МНОГУ СУМ МУ ИНТЕРЕСЕН МУ РЕКОВ ДЕКА МРАЗАМ ПЕДЕРИ И ОН ТОЛКУ СЕ НАВРЕДИ ОТИ НЕ САКАМ ТАКВИ КАКО НЕГО И НОНСТОП МИ ПРАВИ ПРОБЛЕМИ АХ КАКО НЕ Е ОД СКОПЈЕ ПИЧКА ЛИ МУ МАТЕР!!! ПСИХОПАТИШТЕВО СРБОФИЛСКО РАДИОПИРАТСКО КОЈ ЕМИРУВА БЕЗ ДОЗВОЛА НА ФМ СО 200 ПРЕДАВАТЕЛ И СЛУША ИСКЛУЧИВО РУСКА МУЗИКА И ТУРБОФОЛК КРВ МУ ЕБАМ. ЗАМИСЛЕТЕ КЕПЕЦОТ СО ПЕДЕРСКИ СУРАТ ДИПЛОМИРАЛ ИСТОРИЈА ВО СОФИЈА А ПРЕДАВА КАЈ НАС. ТЕШКО ИМ НА ДЕЦАТА, КОЈЗНАЕ КАКО СЕ ИЖИВУВА СО НИВ И ГИ МАЛТРЕТИРА, МОЖАМ ДА ЗАМИСЛАМ ШТО ЃУБРЕ ОД НЕЧОВЕК Е. КОГА СЕКОЈА СЕМИНАРСКА ИМ ЈА ГЛЕДА НА ИНТЕРНЕТ ДАЛИ БИЛА ПРЕВЗЕМЕНА ИЛИ НЕ, ТОЈ ТИ Е ТЕЖОК И ТЕЖОК ПСИХОТИЧЕН КЕПЕЦ СО ПЕДЕРАСТИЧЕН СУРАТ.
КРВ МАЈМУНСКА ДА МУ ЕБАМ, СЕ ЖЕНСКО НА КОЛ ДА МУ НАБИЈАМ....

По овој пост/огледало на него гарант ке му бидам уште поинтересен ама кај и да е минат неговите 5 минути ама идат моите 555 минути.

Пичка му матер ЦРКНИ!!!
Admin
Admin
Site Admin
Site Admin

Male Број на мислења : 27
Registration date : 2008-05-05

https://predavatel.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот