Предавател
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Форумот со нов домејн

Go down

Форумот со нов домејн Empty Форумот со нов домејн

Пишување by Admin Чет Мар 15, 2012 5:57 am

www.PREDAVATEL-MK.TK

Нечовекот за кој е текстот пред колегите глуми џентламен и господин и вешто прикривајки си го вистинското лице и карактер глуми мирен човек кој не би рекол ништо лошо за никого а уствари е едно мизерно, бизарно, бедно копиле

Нечовекот кој е манијак по машки/ педер што следи мажи и замара мажи бидејки тоа го привлекува, секако не го привлекуваат жени оти кај нив нема на што да скока а и не му се мили/ психопат пун фикс идеи/ скот што малтретира деца/ КЕПЕЦОТ НЕДОРАСНАТ пун фрустрации и комплекси/ его манијакчко копиле/ ПЕДЕРСКИ СУРАТ СО СОМНИТЕЛНА МАШКОСТ/ ПРЕДАВНИК кој угнетува патриоти/ Борец за правата на курвите и лезбејките/пак предавник оти е РУСКОМАН/ САТАНА.....(н.б мајмунот со никовите RADIUS, DIJA METAR, SOSO, COCO и уште илјадници други) пак правел проблеми и бидејки ниту еден збор што го кажува не ја отсликува вистината и се што ке каже е лага и пак лажел и лижел кај dot.tk дека сајтов е ова или она и кутрите dot.tk му поверувале на сатанистот и го поништиле домејнот али нема проблем, и онака сега имаме подобар домејн кој асоцира на МАКЕДОНИЈА. Сатанистот може и овој домејн да го поништи и нема да има проблем бидејки тоа мене не ме нервира воопшто а на сатанистот му претставува исклучително големо задоволство, бидејки на таков начин си ги задоволува своите педерски фрустрации и комплексите дека е кепец невиден и има педерастичен сурат кој кажува дека нечовекот има гоолеми проблеми со машкоста, према изгледот и кепецливоста 99% има потпросечно мал (педерски) пенис кој секако не е доволен за женските ама затоа неговиот гнасен бунарест чмар е и тоа како активен и му ја компензира улогата и на чачкалицата.

RADIUS криминалецот што краде даташитови, шеми и слики и им лепи лого радиус и ги кажува како негови да е во друга држава ке го ебат во секоја дупка што ја има.

DIJA METAR кукавичкиот хакер што хакира исклучиво македонски форуми (никако странски) и халицинира како сите членови со илјадници постови се еден човек. Н на што дрога е кој знае или поточно што психопатска дијагноза има?!

SOSO кодошот/предавникот/шпионот од скопје со кој се дружеше е дволичен шпион!

COCO да му го цоцнат во секоја дупка пореметен кепец што се задоволува со најдолни работи а во живо се прави џентламен и господин а е всушност е бизарно копиле.

LEFCO уште си игра и прима големи антени и понатака го крши законот бидејки емитува пиратски сигнали на ФМ а тоа е криминал односно лицето е криминалец, понатака што ја попречува работата на другите служби бидејки има многу хармоници!

BANMANA,... АБЕ ДЕГЕН НИ ЕДЕН КАЈ ГИ НАОЃАШ СЕ НЕКОИ РЕТАРДИРАНИ И НЕАРТИКУЛИСАНИ НИКОВИ. ИДИ НА ЛЕКАР, НА ПСИХИЈАТАР ДА ТЕ ПРЕГЛЕДААТ.... ЕЕЕЕ И ПОСЛЕ НЕ ЧИНЕЛЕ ДЕЦАТА, ПА НЕ ЧИНАТ, ЕТЕ КОЈ ГИ РАСИПУВАЛ...

За крај, форумот има уште мнооогу убави и преубави домејни, така да нечовекот ако го поништи и овој ке ви го претставиме новиот.
Admin
Admin
Site Admin
Site Admin

Male Број на мислења : 27
Registration date : 2008-05-05

https://predavatel.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот